بازدید محمد شیخ حسینی از خبرگزاری ایکنا و مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنر قرآنی (تصاویر)

شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون در استان تهران برگزار شد

شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون در استان تهران برگزار شد

نشست مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مهندس خلیل حنیف مدیر کل استانهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس حانم شاکرمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شیخ حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون و مدیران سایر شرکت های تابعه به میزبانی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان تهران در محل ساختمان ملاصدرا برگزار شد.

در ابتدای این نشست پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید جناب آقای حاتم شاکرمی ریاست جلسه را بر عهده گرفت و به بیان مقدمه ای کوتاه پرداخت.

در ادامه جناب آقای محمد شیخ حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان تهران ضمن خوشامدگویی به حضار، گزارشی از عملکرد بانک توسعه تعاون در سال اخیر ارائه کرد.

شیخ حسینی با تاکید بر تخصصی بودن بانک توسعه تعاون در عین حال آن را متفاوت با سایر بانک های تخصصی دانست و در این باره افزود: بانک توسعه تعاون برخلاف سایر بانک های تخصصی که هر کدام در یکی از بخش ها فعالیت می کنند، در همه زیربخش های اقتصاد نظیر صنعت و معدن، کشاورزی، خدمات و بازرگانی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی و سایر بخش ها حضور دارد. البته اولیت نخست این بانک توسعه بخش تعاون است.

حمایت بانک توسعه تعاون از تعاونی ها، کارآفرینان و فعالان اقتصادی

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان تهران با اشاره به انتظار این بانک از تعاونی های اعتبار، تعاونی های مصرف و نیز تعاونی های مسکن برای تعامل بیشتر با بانک تخصصی حوزه تعاون افزود: هر چند مسائل و مشکلات حوزه بانکی همواره محدودیت هایی را برای ارائه خدمات ایده آل مشتریان  ایجاد میکند اما در حال حاضر بانک توسعه تعاون با در اختیار داشتن بستر بسیار مناسب در زمینه خدمات الکترونیک و ترافیک پایین و چابکی در زمینه ارائه خدمات ارزی یکی از مناسب ترین بانک ها برای ارائه خدمات بانکی خواهد بود.

وی با اشاره به خدمات جذاب اعتباری نیز افزود: از سال قبل تاکنون تجربه امضا بیش از ۳۵ مورد تفاهمنامه همکاری با شرکت ها و سازمان ها در استان تهران را داریم که در نتیجه آن تسهیلات مناسبی به کارکنان این شرکت ها پرداخت شده است. این تفاهمنامه ها می تواند برای تعاونی های اعتبار مصرف و مسکن و شرکت ها و تشکل ها هم بسیار جالب توجه و جذاب باشد. شیخ حسینی همچنین با اشاره به عاملیت موفق بانک توسعه تعاون درپرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به تسهیلات پرداخت شده سرمایه در گردش بخش کشاورزی و به صنایع تبدیلی نظیر لبنیات و پرداخت تسهیلات برای طرح های احداثی، تکمیلی و توسعه ای و سرمایه در گردش بخش های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری، در قالب تفاهم نامه های سه جانبه فی مابین بانکف صندوق توسعه ملی و سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد و افزود: اکنون شعب بانک توسعه تعاون با پرداخت بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های فعال در زمینه صنعت شیر و فراورده های جنبی نظیر شرکت های پاکبان، پاک، دامداران، میهن به عنوان بانک حامی سلامت و تغذیه سالم تبدیل شده است.

شرکت تعاونی گردشگری ایرانیان از محمد شیخ حسینی تقدیر کرد

شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی و صنایع گردشری ایرانیان، در جلسه ای با موضوع بررسی نحوه گسترش همکاری های این شرکت با بانک توسعه تعاون، از محمد شیخ حسینی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استانم تهران تقدیر به عمل آورد.

محمد شیخ حسینی در این نشست با تبیین طرح ها و خدمات بانک توسعه تعاون در حوزه های ارزی و ریالی، ارائه خدمات مالی و اعتباری به شرکت های تعاونی را اولویت نخست بانک توصیف کرد.

بر اساس توافق اولیه صورت گرفته در این نشست مقرر شد تفاهم نامه دو جانبه ای میان بانک توسعه تعاون و شرکت تعاونی حامیان میراث فرهنگی و صنایع گردشری ایرانیان منعقد و همکاری های فی مابین توسعه یابد.

 

تقدیر از رؤسای شعب بانک توسعه تعاون در جشنواره تعاونی های برتر استان تهران

در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان تهران که با حضور مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و بانک توسعه تعاون در هفته تعاون برگزار شده بود، رؤسای شعب مرکزی و فاطمی بانک توسعه تعاون به علت حمایت از شرکت های تعاونی و پیگیری امور این شرکت ها مورد تقدیر قرار گرفتند.

گزارش تصویری شورای اداری مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان تهران